Szkutnia organizuje przyjęcia na różne okazje

Restauracja Szkutnia organizuje przyjęcia okolicznościowe. Posiada spore doświadczenie, wie jak elegancko zorganizować takie przyjęcie – stoły są ładnie przybrane, zastawa jest dobrej klasy. Jest to jej rola i codzienne zadanie zlecane przez klientów.

Restauracja ulokowana jest w Warszawie, cieszy się sporą popularnością. Posiada salę mieszczącą 45 osób, usytuowaną na Białołęce. Szef kuchni jest profesjonalistą, potrafi skomponować menu wedle życzenia klienta, przygotowuje dania kuchni polskiej, włoskiej oraz międzynarodowej. Uroczysty obiad z okazji chrzcin czy komunii to częsta usługa zamawiana w tej restauracji. Możliwe jest zamówienie uroczystego spotkania służbowego połączonego z obiadem, obiadu z okazji ślubu, zaręczynowego przyjęcia, imieninowego spotkania okolicznościowego. Z restauracją Szkutnia można świętować każdą okazję, czyniąc ją niezapomnianą. Dzieci do lat 3 obecne podczas obiadów otrzymują posiłek gratis. Dzieci w wieku 3-10 lat otrzymują posiłki za połowę ceny. Obiady są pełne, składają się z zupy, przystawki zimnej lub ciepłej, z pierwszego dania, drugiego dania, sałatki, deseru i napojów. Wszystkie dania są przyrządzane w tradycyjny sposób, na bieżąco, dlatego są smaczne i świeże. Do każdego zamówienia dolicza się 10 procent za obsługę.

Smacznie i niedrogo, czyli udane przyjęcia okolicznościowe

W restauracji Szkutnia można zjeść smacznie i niedrogo. Jest to dobra oferta dla każdego klienta, który ceni prawdziwą, domową kuchnię, bez barwników i konserwantów. Jedzenie jest wyjątkowe, smaczne, zdrowe. Te przesłanki przemawiają za wyborem właśnie tej restauracji. Smacznie, niedrogo, zdrowo i kolorowo – potrawy są przepięknie skomponowane i cieszą oczy. Mają walor estetyczny. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej firmy: http://www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/. Klienci są ważni, restauracja jest otwarta na rozmowy o menu oraz negocjacje cenowe. Szkutnia to doskonały wybór dla smakoszy w każdym wieku.