Mestenza – luksus na czterech kółkach

Jak wie każdy fan motoryzacji, samochody mogą być dziełami sztuki.

Jeśli chcesz symbolicznie podkreślić wagę swojego ślubu lub innej ważnej okazji, warto skorzystać z oferty najmu specjalnego auta. Jedną z ofert wypożyczalni Esperanza jest japońska limuzyna premium Infiniti Q50. Model wyprodukowany przez firmę Nissan w 2013 roku został zaprojektowany przez Shiro Nakamurę z udziałem słynnego kierowcy Formuły 1 Sebastiana Vettela. Infiniti Q50 przecierał szlaki w świecie motoryzacji za sprawą wykorzystania systemu adaptacyjnego kierowania pojazdu, który posiada między innymi funkcję asystenta toru jazdy. Samochód zapewnia pełen komfort jazdy: sterowanie głosem, podgrzewane lusterka zewnętrzne, dwustrefową klimatyzację, systemy wspomagające parkowanie i prowadzenie auta, a także system audio składający się z sześciu głośników i korzystający z połączenia Bluetooth (wersja standardowa, w pakiecie multimedialnym aż z czternastu głośników). Silnik benzynowy z turbodoładowaniem oferuje użytkownikowi auta potężną moc 211 KM. Infiniti Q posiada automatyczną skrzynię biegu oraz napęd na tylną oś.

Mestenza – luksus na czterech kółkach

Jak wynająć samochód od firmy Mestenza?

Zarezerwowanie jest bardzo proste: wystarczy skorzystać z formularza na naszej stronie internetowej, napisać e-maila albo zadzwonić do nas. Po ustaleniu terminu i wybraniu modelu odbierzesz samochód w ustalonym miejscu (w ramach usługi dodatkowej można uzgodnić dostarczenie samochodu w wybrane przez Państwa). Oferujemy także wynajem auta razem z kierowcą (na przykład na ceremonie ślubne). Wypożyczamy samochody na co najmniej dobę.

Firma Mestenza, którą założył znawca tematyki motoryzacji Rafał Grzebin, gwarantuje wysoką jakość usługi wynajmu. Nasze samochody posiadają ubezpieczenie AC i OC, dostają je Państwo z pełnym zbiornikiem paliwa. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia katalogu aut, które oferujemy, a także do kontaktu z naszą infolinią.