Strop drewniany w domu

Starsze murowane i drewniane domy bardzo często mają stropy wykonane z drewna. Drewno ma bardzo dobre parametry izolacyjne, ale samo drewno to zbyt mało. Gdzie ucieka dużo ciepła?

Właśnie przez strop, bo tam się to ciepło kumuluje i jeśli strop nie jest za dobrze wyizolowany to niestety, ale całe nasze ogrzewanie idzie w atmosferę, za co my oczywiście musimy płacić. To, dlatego trzeba będzie coś z tym zrobić i ten strop ociepli. W jaki sposób to zrobić? Najczęściej stosowany jest w takich przypadkach wełna, ale wełna, jeśli złapie trochę wilgoci to od razu traci swoje właściwości i właściwy leży żeby leżeć, ale nic więcej z tego nie ma. Rozwiązaniem, które jest o wiele skuteczniejsze jest pianka poliuretanowa, którą można zastosować natryskując ją na strop domu drewnianego. Wtedy dopiero można się przekonać jak to działa pozytywnie na całym dom i jak od razu zrobi się nam tam cieplej. To, dlatego szukajmy firmy, która jest w stanie nam w tym pomóc, a taka firma na pewno będzie mogła przyjechać na miejsce i dopasować swoje usługi do wszystkich naszych wymagań. Trzeba będzie zastanowić się tylko jak grubą warstwę pianki zrobić i dalej to już będzie bardzo łatwo. Wszystkim zajmują się specjaliści, którzy na miejsce przyjadą. My tylko płacimy za końcowy efekt czy skuteczne ocieplenie stopu w drewnianym czy murowanym domu. Lepszej metody na obecną chwilę nie znajdziemy.


Dobrze ocieplony dom to duże oszczędności

Marzeniem wielu osób jest mieć bardzo dobrze ocieplony dom. To marzenie można spełnić właśnie dzięki piance poliuretanowej, która jest do tej pracy bardzo, ale to bardzo dobrze przygotowana. Oznacza to, że jest w stanie spełnić nasze wszystkie wymagania i wszystkie oczekiwania. Jeśli chcemy wykonać w pełni profesjonalne ocieplenie stropu drewnianego to trzeba skontaktować się z firmą, która się tym zajmuje. Dowiemy się wtedy o wszystkich opcjach, jakie mamy do wyboru i dowiemy się o cenach. Wtedy podejmiemy decyzje, kiedy ekipa ma do nas przyjechać i rozpocząć pracę.