Czy warto zdecydować się na zabieg wypełniania i modelowania ust?

Jeśli pragniesz pełniejszych, większych i gładszych ust, prawdopodobnie zastanawiałeś się nad zabiegami wypełniania i modelowania ust.

W gabinetach medycyny estetycznej znajdziemy szereg opcji zabiegów poprawiających wygląd ust i ich okolic z użyciem kwasu hialuronowego. Niezależnie od tego, czy z wiekiem twoje usta się zmniejszyły lub spłaszczyły, czy też zawsze pragnęłaś pełniejszych warg, dostępnych jest wiele różnych wypełniaczy do ust, które dodadzą objętości ustom i odmłodzą twój wygląd.

Czy warto zdecydować się na zabieg wypełniania i modelowania ust?

Powiększanie ust ma wiele zalet dla naszego wyglądu

Przed zabiegiem powiększania ust lekarz przeprowadzi z tobą konsultację, abyś zrozumiała procedurę i miała realistyczne oczekiwania co do wyniku. Zabieg polegający na podaniu w usta zastrzyków z kwasu hialuronowego może nie tylko powiększyć objętość warg, ale również sprawić, że będą one bardziej symetryczne. W ten sposób można również zminimalizować widoczność drobnych linii i zmarszczek wokół ust. Zabieg jest mało inwazyjny, więc od razu można wrócić do swoich obowiązków. Może jednak wystąpić lekkie zasinienie i opuchlizna, które powinny ustąpić w ciągu kilku dni.

Podczas konsultacji dotyczącej powiększania ust lekarz może odpowiedzieć na wszelkie pytania i ocenić twoje cele estetyczne, aby określić, jaki rodzaj wypełniacza ust jest dla ciebie najlepszy. Jeśli zawsze chciałaś mieć pełniejsze i zmysłowe usta, możesz rozważyć zabiegi powiększające wargi z użyciem bezpiecznego kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie, dlatego ryzyko powikłań czy wystąpienia reakcji alergicznej jest niskie. Jest to szybki zabieg, trwający około 30 minut, w trakcie którego lekarz wstrzykuje w znieczulone usta wypełniacz z kwasu hialuronowego. W ten sposób możesz cieszyć się pięknymi i naturalnymi efektami powiększania ust.

Efekty, jakie daje powiększanie ust, utrzymują się przez kilka miesięcy do roku, kiedy to kwas hialuronowy jest naturalnie wchłaniany. Zabiegi można oczywiście powtarzać w miarę ustępowania rezultatów, nie stanowią one żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia, jeśli nie mamy przeciwwskazań medycznych.