Jeśli jesteś zakochany – powiedz to z kwiatami!

Możesz jeszcze raz powiedzieć ukochanej kobiecie, ile ona ma na myśli; lub, w końcu, odważ się i daj koledze z klasy kwiaty na walentynki, potajemnie zostawiając Walentynki w swoim podręczniku. Możesz wrzucić pocztówkę i kwiatek do skrzynki pocztowej, aby pomyślała i zastanawiała się: „Kto to może być?”

Nawiasem mówiąc, kobietom również nie wolno się tak zachowywać. Japońskie kobiety nie przepadają za przekazaniem wymyślonej czekolady swoim chłopakom i szefom kuchni w prezencie na Walentynki!

Centra handlowe zdobią balony w kształcie serca, pocztówki z napisem „Kocham cię” szybko kończą się w księgarni, w powietrzu czuje się szczególną atmosferę, chcę kwiatów, spowiedzi i szampana! Jak miło jest siedzieć w kawiarni, wkładając do wazonu bukiet, który będzie z tobą przez cały romantyczny wieczór!

Takie wspaniałe wakacje jak Walentynki to wspaniała okazja, aby wyrazić swoje uczucia prezentem!

Ale bez względu na to, jak wspaniały jest Twój prezent dla damy serca (czekolada, perfumy, biżuteria, miękka zabawka), bez „Walentynki” i świeżych, jasnych kwiatów na Walentynki, nie zostanie ukończony.

Wielu mężczyzn po raz pierwszy decyduje się dać kwiaty na Walentynki. Ważne jest, aby nie popełnić błędu przy wyborze. Prezent nie musi być drogi, najważniejsze jest to, że bierze on pod uwagę cechy wybranego.

Tradycyjna gama walentynek, oczywiście szkarłatna i fioletowa, uosabia miłość i pasję.

Możesz dokonać klasycznego wyboru – bukiet czerwonych róż. W bukiecie będzie dużo kwiatów lub tylko jedna cudowna czerwona róża Naomi, pięknie ozdobiona wstążką – Twoja dziewczyna to doceni!

Amaryllis może konkurować z różami w luksusie i kolorze. Duże kwiatostany na wysokich, gładkich łodygach, tylko trzy do pięciu kwiatów, gdy płatki się otworzą, staną się jasną i nietrywialną deklaracją miłości. Amarylis zachwyca nas zmysłowym fioletowym kolorem. Między innymi stoją w wazonie przez długi czas i zachwycą dziewczynę i przypomną o tobie przez kilka kolejnych dni.

Zawilce będą również oszałamiająco wykwintnym prezentem na Walentynki. Małe, wzruszające, nasycone elektrycznie kolory zaskoczą i przyciągną uwagę młodej, delikatnej dziewczyny. Są jasnoczerwony, różowo-fioletowy, nasycony liliowy. W połączeniu z gałązkami jagód kwiaty na Walentynki wyglądają jak wiosenny bukiet pełen delikatności.

Najlepszym wyborem jest bukiet na ramie w kształcie serca. Nasi kwiaciarnie używają wyrafinowanych kombinacji kolorów; gama bukietów waha się od bezkompromisowego szkarłatu do pomarańczowo-żółtego. Tajemnicze mieszanki różu i bzu są również bardzo atrakcyjne jako prezent na Walentynki.

Możesz dać serce złożone z samych róż. Wtedy ta kompozycja zostanie zachowana w postaci suszonych kwiatów, zyska wartość wspomnienia ważnego momentu w życiu.

Na życzenie bukiet i kompozycję można uzupełnić wstążkami, motylami, sercami, niuansami podkreślającymi świąteczną atmosferę!

Daj kwiaty na Walentynki – uśmiech, który masz, jest wart wszystkich kłopotów i wysiłku! I oczywiście nie zapomnij dać bukiety urodzinowe.