Usługa wynajmu iPhone’a jest korzystna ze względów finansowych

Przy obecnych wysokich cenach zakupu urządzeń mobilnych, wiele osób i firm decyduje się na wynajem nowoczesnych modeli smartfonów czy iPadów po niskich kosztach.

Firmy wynajmujące urządzenia elektroniczne oferują najlepsze krótkoterminowe stawki za wynajem telefonów komórkowych. Stawki wynajmu nie zawierają ukrytych kosztów ani niezrozumiałych klauzul w umowach, oferują również ubezpieczenie od przypadkowych uszkodzeń. W takich sytuacjach możemy również liczyć na refundację kosztów naprawy w wysokości nawet 70 procent całkowitej ceny naprawy awarii czy wymiany komponentów. Wszystkie wypożyczane urządzenia są wygodnie dostarczane do wskazanej lokalizacji z etui, z najnowszym oprogramowaniem operacyjnym zainstalowanym, aktywowanym i gotowym do pracy. Możesz wynająć najnowsze modele tabletów, smartfonów czy iPadów, aby wyróżnić wersję demonstracyjną aplikacji na wydarzeniu lub zaprezentować zawartość rzeczywistości wirtualnej.

Możesz również wynająć urządzenia z szerokiej gamy modeli iPhone’ów Apple czy Samsung Galaxy.

Oprócz wszystkich aplikacji dostępnych na smartfony może się okazać, że będziesz potrzebować niektórych przydatnych akcesoriów do wypożyczenia. Jeśli firma wynajmująca sprzęt elektroniczny nie ma takiego na stanie, którym jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z przedstawicielem, a z pewnością zamówi dla ciebie wszystko, czego potrzebujesz w korzystnej cenie. W ofercie z pewnością znajdziesz model, który zechcesz wypożyczyć, ponieważ firmy wynajmujące urządzenia mobilne mają wiele rodzajów sprzętu do wybory, jak smartfony, iPady czy konsole do gier. Dodatkową zaletą jest to, że umowa obejmująca leasing iphone jest dobierana indywidualnie dla potrzeb i oczekiwań każdego klienta, pod uwagę są również brane usługi niestandardowe. Stawki za wynajem smartfonów czy iPadów są ustalane w zależności od czasu trwania umowy oraz wybranego modelu urządzenia. Jeśli masz firmę, usługę wynajmu sprzętu elektronicznego możesz również odliczyć od kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.