Swingersi – świetna komedia z gwiazdorską obsada

Jedną z ciekawszych komedii 2020 roku są Swingersi, zabawna komedia, opowiadająca o perypetiach trzech par, które poszukują sposobu na przerwanie rutyny w swoich związkach.

Z biegiem czasu ogień, który kiedyś połączył młodych ludzi, dziś już wygasł. W filmie znajdziemy związki Doroty (Ilona Ostrowska) która marzy o przeżyciu namiętnym romansie jednak jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) nie interesuje się rozpalaniem ognia w związku, czas woli spędzać przed konsolą. Inna para Iwona (Joanna Liszowska) i Fabian (Michał Koterski) są fanami mediów społecznościowych i są gotowi zrobić wszystko aby zdobyć popularność i lajki. Są to także inni uczestnicy Sylwia (Barbara Kurdej-Szatan), Bartek (Antoni Królikowski) i Cezary (Tomasz Oświeciński). Obsada gwarantuje widzowie dobrą zabawę, Zabawne perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że czasem w życiu nie wszystko jest poukładane jak trzeba. Czasem trzeba spróbować przerwać rutynę jednak czasem może z tego wyniknąć wiele zabawnych sytuacji. Pierwowzorem polskiej komedii był film o przygodach swingersów, byłą komedia litewska, następnie film został nakręcony dla widzów takich krajów jak Estonia, Ukraina i Norwegia. Swingersi – świetna komedia z gwiazdorską obsada

W Polsce zagrali znani aktorzy w różnych innych komedii.

Patrząc na nazwiska film wydaje się być wartym zobaczenia, sam jest jest całkiem śmieszny, znani aktorzy w obsadzie z pewnością są dużym plusem tego filmu. Znajdziemy tu polskich aktorów komediowych, którzy znają swój fach. Oczywiście jest to raczej lekka komiedia na wieczór, jednak z pewnością jest to seans dla par, film Swingersi porusza jednak ważny temat nudy w związku. Obecnie imprezy swingerskie są coraz popularniejsze na całym świecie, dlatego też tematyka jak najbardziej jest na czasie, i może być pretekstem do stworzenia świetnej komedii.