Poznaj sekrety marketingu mobilnego

Czy wiesz, że tworząc reklamy na urządzenia mobilne, musisz upewnić się, że są one zgodne ze standardami zgodności przeglądarek wielu typów, a nie tylko jednym lub dwoma, które można rozważyć w przypadku treści komputerowych? Jeśli Cię to zainteresuje, spodoba Ci się reszta porad dotyczących marketingu mobilnego, które znajdują się poniżej.Spraw, aby Twoja witryna była łatwo dostępna na urządzeniach mobilnych.

Chociaż możesz wiedzieć, że Twoja witryna działa na większych komputerach i tabletach, musisz mieć pewność, że będzie działać również na telefonach komórkowych. Przetestuj go za pomocą własnego urządzenia mobilnego, aby zobaczyć, jak sobie radzi, i wprowadzić niezbędne zmiany.Tworząc reklamy w internecie mobilnym, musisz upewnić się, że treść jest zgodna z większością różnych przeglądarek mobilnych. Należy to wziąć pod uwagę, ponieważ nie chcesz przypadkowo ograniczać klientom możliwości przeglądania Twoich treści. Trzymaj się głównych producentów telefonów i dokładnie sprawdź, czy istnieją jakieś ograniczenia, które mogą mieć dostawcy usług.Poproś znajomych, aby pomogli Ci przetestować Twoją witrynę, reklamy, e-maile i inne aspekty związane z Twoją kampanią. Aby uzyskać bezstronną opinię, możesz rozważyć zapłacenie komuś za pomoc w przetestowaniu każdego aspektu.Wysyłanie wiadomości tekstowych w marketingu mobilnym to świetny pomysł, ale chcesz mieć pewność, że te wiadomości nie mają charakteru komercyjnego. Wiadomości, które wysyłasz, powinny zdecydowanie przemawiać do wartości i korzyści, ale muszą być bardziej przyjazne, a nie komercyjne.Tworząc kod QR dla drukowanych reklam, użyj skracacza adresów URL, aby kod QR był jak najprostszy. Proste kody QR są łatwiejsze do skanowania. Jeśli potencjalny klient będzie musiał wielokrotnie zeskanować kod QR, może się poddać, co będzie kosztować klienta.Jeśli projektujesz wiadomość mobilną, wykorzystaj kolejny takt, włączając coś podobnego do podstawowej kampanii marketingu internetowego. Poznaj sekrety marketingu mobilnego

Zapewni to dystrybucję najlepszych materiałów do jak największej liczby osób na Twoim rynku.

Nie ma powodu, aby rozdzielać swoje wysiłki.Nie spiesz się, aby uczynić marketing mobilny zabawą dla innych osób, jeśli naprawdę chcesz, aby był skuteczny. Gdy ktoś czeka na przybycie swojego autobusu lub czeka, aż korek ustąpi, może oglądać zabawną reklamę stworzoną i wydaną przez Twoją firmę.To, co mówisz w swoich wiadomościach, jest niezwykle ważne. Wysyłając e-maile do klientów, chcesz mieć możliwość wykorzystania potrzeb tych osób, a także ich nawyków zakupowych. Bardziej szczegółowe możesz uzyskać; tym bardziej ta osoba będzie zaintrygowana. Tylko upewnij się, że wszystko jest w porządku.Gdy Twoja firma zaczyna opracowywać nową aplikację mobilną, pamiętaj, że musi ona być odpowiednia dla rynku docelowego i przyjazna dla użytkownika. Jeśli Twoja aplikacja nie ma celu, nikt jej nie pobierze.Kiedy wysyłasz SMS-a, ważne jest, aby przejść od razu do sedna. Powiedz swojemu klientowi, dlaczego wysyłasz wiadomość, jaką ofertę oferujesz, w jaki sposób mu to pomoże, a także jak z niej skorzystać. To sprawi, że Twoi klienci będą o wiele szczęśliwsi, ponieważ nie tylko marnujesz ich czas.Podsumowując, oczywiście chcesz dowiedzieć się wszystkiego, co możesz o marketingu mobilnym. Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny. Jeśli tak, użyj tego wspaniałego zasobu jako sposobu na zbudowanie tego segmentu marketingu, ponieważ nie tylko zależy Ci na swojej firmie, ale także na dbaniu o swoich klientów.