Niezawodne samochody ciężarowe Iveco

Jednymi z najbardziej znanych samochodów dostawczych na świecie jest Iveco Eurocargo, jest to pojazd, który pierwszy raz został zaprezentowany w roku 1991, produkowany był na początku we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii.

Możemy znaleźć pojazdy Eurocargo o różnej wielkości, różnych możliwościach jeżeli chodzi o przewóz towarów. Naturalnie są to auta o średniej ładowności od 3 do prawie 13 ton, wykorzystują sześciobiegową skrzynię przy silnikach od 4 do 7,6 l. Są to auta które możemy wyposażyć w różnego rodzaju paki, mogą służyć także jako chłodnie a także jako wozy strażackie.

Niezawodne samochody ciężarowe Iveco

Samochody dostawcze Iveco Eurocargo

Samochody Iveco Eurocargo posiadają budowę modułową, dzięki czemu możemy łatwo dostosować je do potrzeb, mogą posiadać różną długość, a także szerokość przestrzeni ładunkowej. Oczywiście można znaleźć kilkaset modeli bazowych, a także bardzo wiele możliwych wariantów w których produkowane są auta Eurocargo. Mogą być to modele z napędem 4 x 2 czy też 4 x 4, możliwe jest także zastosowanie aut trzy osiowych, dodatkowo można wyposażyć je także w kabiny sypialne w wielu rodzajach. Oczywiście można znaleźć także pojazdy z zawieszeniem piurowym czy też na resorach parabolicznych.

Firma sprzedała ponad 350 000 aut z serii Eurocargo, często auta zdobywały nagrody, wygrywały wiele konkurencji w swojej klasie. Oczywiście cieszą się one dużym zainteresowaniem klientów, obecnie także auta używane Eurocargo chętnie znajdują nabywców. Należy oczywiście pamiętać iż są to samochody o własnej charakterystyce, dlatego też w przypadku awarii, przeglądów warto skorzystać z usług i serwisów autoryzowanych. Oczywiście w Polsce znajdziemy bardzo wiele firm które serwisują auta Iveco.

Samochody dostawcze Iveco Eurocargo w różnych konfiguracjach często wybierane są przez właścicieli firm. Są to auta cieszące się dobrą opinią, to auta niezawodne, które z pewnością pozwolą na bezproblemowy transport różnych towarów. Oczywiście są to auta ekonomiczne oraz posiadające wygodną kabinę, dodatkowo możemy łatwo wybrać odpowiednią konfigurację auta.