Postępuj zgodnie z tymi wytycznymi, aby dowiedzieć się o ubezpieczeniu

Jest tak wiele różnych rodzajów ubezpieczeń.

Możesz go kupić dla swojego samochodu, domu, zdrowia i życia, żeby wymienić tylko kilka. Ale których naprawdę potrzebujesz i ile potrzebujesz? Ten artykuł może pomóc w podjęciu decyzji w tej sprawie.Zaoszczędź pieniądze na składkach ubezpieczeniowych, podnosząc franszyzę. Możesz zaoszczędzić 100 USD lub więcej na składce ubezpieczenia samochodu, podnosząc swój udział własny z 250 USD do 500 USD. Podobnie, jeśli zwiększysz udział własny właściciela domu z 500 USD do 1000 USD, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Nawet zwiększenie udziału własnego w ubezpieczeniu zdrowotnym pomaga zaoszczędzić pieniądze na składkach.Prowadź pisemny dziennik każdej rozmowy, którą prowadzisz z firmą ubezpieczeniową, w tym datę, godzinę i długość rozmowy. Zapewni to, że ty i firma ubezpieczeniowa jesteście na tej samej stronie na temat tego, co zostało powiedziane. Zapisanie tych informacji może również pomóc w osiągnięciu ugody w przypadku niewłaściwego postępowania ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego.Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, musisz mieć odpowiednie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla swojej firmy. Dzieje się tak, ponieważ zawsze musisz znajdować się w sytuacji, w której, jeśli jesteś pozwany, masz ubezpieczenie, które musisz zapłacić za obronę prawną swojej firmy. Będziesz również musiał zostać objęty ubezpieczeniem, aby można było uiścić opłaty prawne powoda, w przypadku gdy nie wygrasz sprawy. Jeśli nie masz odpowiedniego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, możesz bardzo szybko zakończyć działalność, po prostu próbując uiścić opłaty prawne.Właściciele małych firm, którzy zatrudniają ludzi, muszą mieć pewność, że mają wystarczające ubezpieczenie pracownicze, aby w pełni zaspokoić ich potrzeby. Postępuj zgodnie z tymi wytycznymi, aby dowiedzieć się o ubezpieczeniu

Jeśli pracownik zostanie ranny lub zabity podczas pracy i nie jest odpowiednio objęty polisą odszkodowawczą pracodawcy, właściciel ten stawia się w wyjątkowo niepewnej sytuacji prawnej.Jeśli masz smartfona, wykorzystaj go na swoją korzyść, aby pomóc sobie z ubezpieczeniem.

Niektóre firmy mają wyspecjalizowane aplikacje do kilku aspektów kwestii ubezpieczeniowych. Od pomocy przy inwentarzu domu po zarządzanie polisami i przypomnienia o rachunkach — możesz znaleźć program do pobrania na swój telefon. Skontaktuj się z operatorem, aby zobaczyć, co oferuje, jeśli nie możesz znaleźć czegoś w sklepie z aplikacjami.Jeśli masz dom i samochód, ubezpiecz je za pośrednictwem tej samej firmy, aby uzyskać duże oszczędności. Większość firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki obejmujące wiele polis, co oznacza, że ​​im więcej różnych polis zarejestrujesz w ich firmie, tym mniej za nie zapłacisz. Bardziej efektywne jest również opłacenie rachunku.Sprawdź polisę ubezpieczeniową swojego zwierzaka, aby uzyskać informacje na temat wymagań firmy. Niektóre zasady wymagają zabrania zwierzęcia do weterynarza na coroczną kontrolę i opłacania go z własnej kieszeni. Coroczne badania fizykalne to świetny pomysł na opiekę nad zwierzętami, ale upewnij się, że firma ubezpieczeniowa nie zmusza Cię do płacenia za nie.Sprawdź swoje ubezpieczenie zdrowotne. Chcesz mieć pewność, że w przypadku kontuzji lub choroby zostaniesz objęty ubezpieczeniem. Ostatnią rzeczą, na jaką chciałbyś się stać, było doznanie ciężkiego urazu i brak ubezpieczenia medycznego na pokrycie kosztów opieki.Prawdą jest, jak wspomniano wcześniej, że istnieje wiele rodzajów ubezpieczeń. Ale musisz skupić się na najważniejszych rzeczach w Twoim życiu, takich jak Twoi bliscy, Twój dom i Twój pojazd. Ubezpieczenie wszystkich tych rzeczy to mądry wybór. Korzystając z rad zawartych w tym artykule, rzeczywiście jesteś mądry.