Konopie indyjskie można uprawiać w pomieszczeniach

Faza kwitnienia ma miejsce, gdy roślina żeńska wytwarza pąki pokryte włoskami, a roślina męska wytwarza i uwalnia swój pyłek.

Rośliny konopi kwitną naturalnie w okresie, kiedy roślina otrzymuje 12 godzin światła i 12 godzin ciemności. W pomieszczeniu lub w szklarni z kontrolowanym światłem, wprowadzenie sztucznego cyklu świetlnego zmusi roślinę konopi do kwitnienia.

Konopie indyjskie można uprawiać w pomieszczeniach

Dlaczego warto wybierać feminizowane nasiona konopi indyjskich

Roślina żeńska jest na ogół gotowa do zbioru, gdy gruczoły na szczycie włosków zmieniają kolor z przezroczystego na mlecznobiały. Niektórzy hodowcy są również w stanie wykorzystać kolor stygmatów do określania czasu zbiorów. Stygmaty mają tendencję do zmiany koloru z białego na pomarańczowy lub z czerwonego na brązowy. Hodowcy powinni również zdawać sobie sprawę z typowego czasu kwitnienia odmian roślin, które uprawiają. Uprawa konopi to praktyka dedykowana zarówno hodowcom domowym, jak i profesjonalnym hodowcom. Opanowanie uprawy marihuany wymaga dużo cierpliwości oraz prób i błędów, ale z czasem będziesz w stanie zapewnić swoim roślinom zdrowe życie od nasion lub klonów do zbiorów.

Hodowcy uprawiający rośliny na własny użytek poszukują nasion konopi feminizowanych. Oprócz wyższej zawartości kannabinoidów, feminizowane nasiona konopi mają kilka innych wyraźnych zalet dla hodowców, dlatego warto ich poszukać w sprzedaży. Twoim celem jako hodowcy konopi jest uzyskanie jak największego plonu wysokiej jakości marihuany. Jeśli pracujesz tylko z roślinami żeńskimi, masz gwarancję, że każda roślina będzie produkować wysokie plony, więc będziesz cieszyć się większym sukcesem za wydane pieniądze, pracując z feminizowanymi nasionami marihuany.

Aby zakupić autentyczne feminizowane nasiona konopi, warto skontaktować się z renomowanym dostawcą. W wielu krajach europejskich można hodować określoną ilość roślin konopi indyjskich na własny użytek, więc warto wybierać nasiona najwyższej jakości dla uzyskania odpowiednio wysokich plonów.