Dzbanek filtrujący – dlaczego warto mieć go w swojej kuchni?

Aby skutecznie zmniejszyć ilość zużywanego plastiku coraz więcej osób decyduje się na zakup dzbanka filtrującego. Stosowany systematycznie pozwoli zaoszczędzić pieniądze, a zawarty w nim wkład usunie z wody zanieczyszczenia i szkodliwe związki chemiczne takie jak: rdza. Na jakie jeszcze inne korzyści możemy liczyć kupując dzbanek filtrujący?

Jedną z marek, która zastosowała innowacyjny system filtrowania wody jest firma Dafi, oferująca najwyższej jakości dzbanki filtrujące. Nie bez znaczenia jest to marka nr 1 jeżeli chodzi o produkty tego typu w Polsce. Te praktyczne i nowoczesne sprzęty stały się niezbędnym elementem podczas codziennego użytkowania. Ich główną zaletą jest odpowiednia filtracja wody kranowej, która wpływa na smak, wygląd i zapach. Dodatkowo zawarte w dzbankach filtry mają za zadanie oczyścić wodę kranową z zanieczyszczeń, a co najważniejsze z chloru, który jest zmorą w każdej kuchni. 

Na jaki model dzbanka warto się zdecydować?

Klienci przede wszystkim wybierają dzbanki, które są estetyczne, praktyczne oraz łatwe w użytkowaniu. Spośród modeli marka Dafi oferuje produkty najwyższej jakości, dzięki którym woda kranowa smakuje o wiele lepiej. Poniżej prezentujemy dostępne modele oraz zalety ich stosowania.

  • Dzbanki filtrujące Astra, które charakteryzują się dużą pojemnością całkowitą (3 litry wody, gdzie po przefiltrowaniu zostaje aż 1,5 litra). Stylowy design oraz szeroka paleta kolorów pozwoli dobrać idealny model do każdej kuchni. Modele Astra posiadają ledowy wskaźnik wymiany filtra, przypominający o zbliżającej się wymianie, a zamknięty wlew chroni dzbanek przed niepotrzebnymi zanieczyszczeniami. Te modele wyposażone w wydajny filtr Unimax pozwolą cieszyć się krystalicznie czystą wodą jeszcze dłużej. 

 

  • Dzbanki Omega cieszące się dużą popularnością ze względu na ciekawy design oraz dużą pojemność przefiltrowanej wody, bo aż 2 litry. Jeżeli chodzi o te modele to opływowy kształt pozwoli na łatwe i szybkie użytkowanie. Dodatkowo dzięki zastosowaniu filtra Unimax możemy cieszyć się czystą wodą bez jego wymiany aż do 200 l. 

 

  • Dzbanki Crystal, które są lekkie, poręczne i wykonane z wysokiej jakości szkła. Jego zaletą jest ciekawy design, który w połączeniu z eleganckim kształtem świetnie sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich. Dzbanek wyposażony w magnezowy filtr wzbogaci wodę w magnez, który jest często wypłukiwany z naszego organizmu. Wybierając ten model dbamy nie tylko o środowisko, ale chronimy także nasze zdrowie. 

 

  • Dzbanki Mila posiadające wygodny i poręczny uchwyt do przenoszenia i nalewania wody. Ten model wyposażony w ledowy sensor wymiany filtra sprawi, że nasza woda zawsze będzie czysta i świeża przez cały czas. Dodatkowo atestowane tworzywo sztuczne pozbawione niebezpiecznych substancji chroni nasz dzbanek przed osadzaniem się uporczywego chloru. 

Decydując się na zakup dzbanka filtrującego marki Dafi mamy pewność, że kupujemy produkt z atestem, który jest bezpieczny dla nas i dla naszej rodziny. Jeżeli chcemy polepszyć jakość wody kranowej a co najważniejsze zaspokoić pragnienie wodą zmineralizowaną  o właściwościach alkalicznych to warto posiadać dzbanek filtrujący Dafi w każdym domu. Użytkowany systematycznie sprawi, że woda będzie zawsze krystalicznie czysta i zdrowa. Wszystkie opisane urządzenia są do kupienia na stronie: dafi.pl/dzbanki-filtrujace