Jak wykorzystać swój iPad do pełnego potencjału?

Tablety to niesamowita kreacja.

Są jak laptop, tylko mniejszy, ale są wyjątkowo wydajne i mogą pomieścić mnóstwo danych. Twój iPad może zrobić to wszystko za Ciebie, od wideokonferencji po przetwarzanie tekstu, jeśli wiesz, co robić. Czytaj dalej, aby uzyskać porady, które pomogą Ci zrezygnować z laptopa, ponieważ iPad zrobi to wszystko za Ciebie.Zastanów się dobrze, zanim zdecydujesz się na jailbreak swojego iPada. Zaletą łamania więzienia na iPadzie jest to, że zapewni Ci wiele dodatkowych funkcji. Jednak złamanie więzienia może sprawić, że będzie on bardziej podatny na ataki hakerów. Co więcej, złamanie więzienia powoduje utratę gwarancji Apple i może mieć znaczny wpływ na żywotność baterii iPada.Wykorzystaj w pełni funkcję „usuń wszystko” wbudowaną w iPada. Ze względów bezpieczeństwa można zaprogramować tablet tak, aby usuwał wszystkie poufne dane, jeśli hasło zostanie wprowadzone niepoprawnie 10 razy. Jest to idealna funkcja, jeśli Twój tablet został zgubiony lub skradziony i przechowujesz na nim wyjątkowo poufne dane.Przejdź do ustawień, przejdź do „ogólne” i przesuń przełącznik boczny na „zablokuj orientację”. Zazwyczaj jest to wyciszone, ale może to być niezwykle niewygodne. Na przykład, jeśli próbujesz czytać na iPadzie, ekran może się ciągle obracać, powodując pewną frustrację. Napraw to z wyprzedzeniem.Czy masz trudności z pisaniem na iPadzie? Powinieneś dostać klawiaturę bezprzewodową Bluetooth. Twój iPad natychmiast rozpozna każdą klawiaturę Bluetooth. Jeśli często korzystasz z klawiatury, kup etui z wbudowaną bezpośrednio klawiaturą Bluetooth, dzięki czemu nie musisz nosić klawiatury. wszędzieWiele gier i aplikacji na iPada ma funkcję, która powiadamia o wykonaniu jakiejś czynności. Na przykład możesz otrzymać powiadomienie od Words With Friends, że nadeszła Twoja kolej na grę, lub możesz otrzymać alert na Twitterze, który informuje Cię, że ktoś przesłał coś ponownie. Wyłącz te powiadomienia, chyba że są absolutnie konieczne. Jak wykorzystać swój iPad do pełnego potencjału?

Te częste aktualizacje mogą skrócić żywotność baterii iPada.Czy masz Apple TV? Powinieneś być w stanie przesyłać strumieniowo niektóre treści przechowywane na iPadzie do tego telewizora.

Otwórz zawartość na iPadzie, gdy jesteś obok Apple TV i poczekaj, aż pojawi się ikona Airplay. Jeśli go dotkniesz, zawartość zostanie wysłana do telewizora.Kontroluj, jakie powiadomienia widzisz. Masz dość każdej aplikacji, która przeszkadza Ci w powiadomieniach, przez co przegapiasz ważne? Przejdź do sekcji Powiadomienia w menu Ustawienia. Tutaj możesz określić, które aplikacje mogą wysyłać Ci wyskakujące powiadomienia, a które nie. Może to powstrzymać hałaśliwe aplikacje i ułatwić przeglądanie ważnych wiadomości.Włącz iCloud firmy Apple, gdy tylko otrzymasz iPada. iCloud działa jako ważna kopia zapasowa najważniejszych dokumentów, zdjęć, muzyki i nie tylko. Piękno tego polega na tym, że po prostu działa. Nie ma potrzeby ręcznego zmuszania go do tworzenia kopii zapasowych przedmiotów; robi to za kulisami.Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu napiętego harmonogramu? Zainstaluj kalendarz Google na iPadzie. Dotknij sekcji poczty w ustawieniach i wybierz kalendarze. Wybierz dodaj kalendarz, wybierz Google jako serwer i wprowadź informacje o swoim koncie Google. Twój kalendarz Google zostanie następnie wyeksportowany do kalendarza iPada.Czy Twój iPad może zrobić wszystko, co Twój komputer, a nawet więcej? Tak, oczywiście, że może! Wystarczy trochę pomysłowości, badań i determinacji, aby uczynić iPada takim, jakim chcesz. Ten artykuł jest dla Ciebie świetnym początkiem, więc skorzystaj z podanych tutaj rad, a powinieneś być na dobrej drodze.