Jak ubrać się elegancko w cieplejsze dni?

Eleganccy mężczyźni lubią nosi marynarki także na co dzień, oczywiście będą one mniej oficjalne w tym przypadku można bardziej zaszaleć z kolorami.

Długość rękawa marynarki jest niezwykle istotna. Oczywiście marynarki powinno się odpowiednio dobierać do całego garnituru, jednak dobrze dobrane marynarki posiadać powinny także odpowiedniej długości rękaw. Jego długość zdecyduje o tym na jaką długość wystawać będzie koszula spod marynarki. Preferowaną długość, na jaką wystawać powinna koszula to długość około jednego centymetra. Większa lub mniejsza długość uważana jest za nie elegancką, dlatego też należy zwracać uwagę na to już podczas przymierzania garnituru, który planujemy zakupić gdyż jest to kwestia bardzo istotna. Ważna będzie także odpowiednia koszula. Mężczyźni coraz chętniej wybierają kolorowe koszule na co dzień, poza biurem nie trzeba ograniczać się do białej koszuli. Można wykorzystać różne połączenia kolorystyczne.

Ostatnio coraz więcej mężczyzn wybiera także pasujące do całości poszetki. W stroju eleganckiego mężczyzny nie może zabraknąć także skórzanego paska.

Wiele ciekawych propozycji można znaleźć w ofercie Repablo regular. Oczywiście co całego ubrania należy także dobrać pasujące spodnie, nie muszą oczywiście być w kolorze marynarki. Jednym z bardziej problematycznych elementów garnituru są spodnie. O ile nawet po wielu latach marynarka oraz kamizelka nadal mogą pasować na właściciele to spodnie mogą okazać się ze zrozumiałych przyczyn po prostu za małe. Tego rodzaju spodnie zazwyczaj projektowane są w taki sposób, aby można było je zapiąć w kilku różnych miejscach, dzięki temu można je odpowiednio dopasować, jednak jeśli mimo to okażą się one nadal za małe można jak najbardziej oddać je do przerobienia. O ile przeróbki są oczywiście możliwe. W przypadku garniturów szytych na miarę, jest to niekiedy trudniejsze. Ciekawe pomysły na męską stylizację można znaleźć w artykule: https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/moda-meska-w-sezonie-letnim-2020-jakie-trendy-dominuja-tego-lata,n,1000269425.html. Każdy mężczyzna może zaczerpnąć ciekawe inspiracje do swojego ubioru.