Bądź mądry i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby znaleźć odpowiednią polisę ubezpieczenia zdrowotnego

Jeśli ubezpieczenie samochodu naprawdę daje ci podróż.

Możesz podać kilka kluczowych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać najlepszą możliwą stawkę, a także najlepsze możliwe praktyki zakupowe. Istnieją stawki, które są znacznie niższe, niż można sobie wyobrazić, a znalezienie ich zaczyna się od kilku wskazówek dotyczących ubezpieczenia samochodu, takich jak te.Sprawdź rzeczywiste koszty ubezpieczenia przed udaniem się do salonu samochodowego. Różne typy samochodów mają różne kwoty premii. Zapytaj swojego agenta o typy i modele samochodów, na które patrzysz, aby przekonać się, który z nich ma największy sens finansowy. Uzbrojony w te informacje na parkingu pomoże ci zawrzeć lepszą ofertę.Kiedy kupujesz ubezpieczenie samochodu dla swojego nastoletniego kierowcy, uzyskaj wycenę zarówno dodania go do ubezpieczenia, jak i zakupu oddzielnej polisy ubezpieczeniowej. Ogólnie taniej będzie dodać nowego kierowcę do obecnego ubezpieczenia, ale mogą zaistnieć okoliczności, w których wykupienie oddzielnej polisy będzie tańsze.Jeśli chcesz zapłacić mniej za ubezpieczenie, przestań jeździć samochodem. Brzmi prosto, ale jest skuteczny, o ile Twoja firma ubezpieczeniowa oferuje zniżki na samochody z niskim przebiegiem. Częstsze chodzenie autobusem lub chodzenie może zatrzymać samochód w garażu i zaoszczędzić pieniądze na składkach. Możesz nawet stracić funt lub dwa!Jeśli twój samochód jest znaczącym aktywem (tj. drogim i mającym wysoką wartość odsprzedaży), upewnij się, że kupujesz dla niego dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności, gdy go ubezpieczasz. Prawne minimalne ubezpieczenie od odpowiedzialności, które jest najtańszą opcją, nie zapewni wystarczającej rekompensaty, jeśli cenny samochód zostanie uszkodzony. Bądź mądry i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby znaleźć odpowiednią polisę ubezpieczenia zdrowotnego

Dodatkowy koszt dodatkowego ubezpieczenia warto zapłacić, aby chronić samochód o rzeczywistej wartości.Weź udział w kursie bezpiecznej jazdy.

Najpierw sprawdź, czy Twój ubezpieczyciel samochodowy oferuje zniżki na kursy bezpiecznej jazdy. Wielu to robi. Zażycie jednego może kwalifikować się do zniżki. Same kursy nie są bardzo drogie i zwykle nie trwają dłużej niż tydzień lub dwa.Jeśli niedawno wzięłaś ślub, pod warunkiem, że ty i twój współmałżonek macie tę samą nosicielkę, możesz rozważyć połączenie polisy współmałżonka z twoją lub odwrotnie. W ten sposób możesz uzyskać znaczne oszczędności, ponieważ połączysz dwie indywidualne polisy w jedną polisę na wiele pojazdów, na którą wielu przewoźników oferuje zniżkę.Jeśli Twoja roczna składka odpowiada dziesięciu procentom wartości niebieskiej księgi Twojego samochodu, powinieneś zrezygnować z ubezpieczenia na wypadek kolizji. Ochrona ubezpieczeniowa jest ograniczona do niebieskiej wartości księgowej samochodu: jeśli Twój samochód jest za stary, płacisz dużo pieniędzy za ubezpieczenie, które nie wypłaci Ci dużo, gdy złożysz wniosek o odszkodowanie.Aby znaleźć tańsze ubezpieczenie samochodu, powinieneś rozejrzeć się i poszukać najniższej dostępnej ceny ubezpieczenia pojazdu. Uzyskaj wyceny online, zadzwoń do różnych agencji lub zadzwoń bezpośrednio do firmy, aby znaleźć najlepsze możliwe stawki. Powinieneś również sprawdzić reputację firmy, aby upewnić się, że wybrana firma jest dobra.Dodaj swojego męża lub żonę do swojej polisy. Może to znacznie obniżyć stawki, ponieważ pokazuje stabilność. To pokazuje firmie ubezpieczeniowej, że jesteś stabilnym i bezpiecznym kierowcą. To obniży Twoje stawki nawet bardziej niż bycie niezamężnym lub po prostu dodanie kogoś starszego do Twojej polisy.Aby naprawdę uzyskać żądaną polisę ubezpieczeniową, musisz zastosować odpowiedni proces. Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz się oszukać, stosując stawki, które są znacznie wyższe niż powinieneś zapłacić – zwłaszcza, gdy te wskazówki mogą zapewnić najniższe stawki na rynku.