Żółte tulipany

Żaden inny kolor nie przyciąga oka jak żółty. Jasny, wesoły, słoneczny, pełen pozytywnych emocji i szczęścia! Co może być bardziej zauważalnego niż bukiet żółtych tulipanów? Być może nic!

Warto przypomnieć, patrząc na te kwiaty, że tulipany w niektórych krajach wschodnich symbolizują miłość, bogactwo, bezpieczeństwo materialne. W Chinach, Wielkiej Brytanii i Rumunii żółte tulipany znaczenie z bogactwem, dobrobytem materialnym. Dlatego istnieje przekonanie, że jeśli umieścisz żółte tulipany w wazonie w pokoju przeznaczonym na spotkania biznesowe, będziesz mieć gwarancję sukcesu.

W Tajlandii ten kolor jest kolorem królewskiej wielkości. Starożytni Aztekowie i Maya wierzyli, że ten kolor chroni przed złymi duchami.

Kolejny znak mówi nam, że najbardziej wrażliwi kochankowie dają kobietom dokładnie tulipany. Taki bukiet powie o żywych uczuciach i chęci kontynuowania związku. To nie przypadek, że dla mieszkańców Turcji żółte tulipany mówią o odwadze i odwadze, a Włosi mówią o silnych więzach rodzinnych.

Psychologowie potwierdzają również pozytywny wpływ żółtego na ludzi. Ten kolor sprawia, że ​​się uśmiechasz, te kwiaty dla twojej dziewczyny sprawią, że przestrzeń wokół będzie jaśniejsza, jaśniejsza i bardziej pozytywna. Dlatego dzieci tak bardzo kochają ten kolor.

Tulipany mają przyjemny aromat o średniej intensywności i długą żywotność. Te wspaniałe właściwości sprawiają, że jest to jeden z ulubionych kwiatów kwiaciarni.

Ktoś zapamięta piosenkę „Żółte tulipany – niespodzianka urodzinowa …” Ta piosenka na szczęście nie wpłynęła na powszechną miłość do tych pięknych kwiatów. I żółte tulipany nie przyniosły nikomu separacji. Kolejny muzyczny hit powoli zaczął być zapominany, a piękne tulipany nadal zachwycają nas wyjątkowymi odcieniami słońca i dają wiosenny nastrój.

Kiedy dają bukiety żółtych tulipanów?

Ilekroć chcą przynieść wakacje w życiu danej osoby. Kiedy chcą się rozweselić, dodać żywe wrażenia, zwrócić na siebie uwagę.

Żółty kolor w bukiecie to piękny kolor! Jest po prostu niezbędny do stworzenia świątecznej atmosfery i dekoracji na przyjęcie gości.

Daj piękne tulipany! Prezent na wakacje i bez powodu. Ukochane kobiety, koledzy, partnerzy biznesowi. Zdobądź monochromatyczny bukiet lub połącz tulipany w różnych kolorach. Niech te małe słońca rozbudzą radość w sercu drogiej osoby!