Wybierz suknię ślubną pasującą do Twojej figury

Idealny kształt twojej sukni zależy częściowo od stylu, który lubisz, miejsca i nastroju ślubu, a także tego, co najbardziej pasuje do Twojej sylwetki.

Dopasowana suknia w kształcie litery A jest zarówno współczesna, jak i tradycyjna i pasuje do wielu typów ciała, podczas gdy prosta suknia jest najlepsza dla wysokich, smukłych pannach młodych. Obszerna suknia balowa dodaje dramatyzmu, ale może przytłoczyć drobną sylwetkę panny młodej. Sukienki w stylu syrenki i rybki pięknie podkreślają kształty jak ulubiona ołówkowa spódnica. Choć najprawdopodobniej nie sprawdzą się na oficjalnym ślubie kościelnym, na bardziej swobodnym ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego, nietradycyjne długości mogą być świetnym sposobem, aby wprowadzić swoją osobowość do wyboru sukni ślubnej. Długość do kolan jest świetną opcją dla zabawnej panny młodej, podczas gdy biała mini ma rockowo-szykowną imprezową atmosferę. Oprócz sylwetki, koloru i zdobień, materiał ma duży wpływ na to, jak suknia będzie na Tobie wyglądała. Cięższy, bardziej gęsty materiał, jak shantung, tafta lub gipiura, zachowa swój kształt i wygładzi Twoją sylwetkę.

Lżejszy i bardziej delikatny materiał, jak jedwab i szyfon foliowy są mniej pochlebne dla tych narzeczonych, które są obdarzone bardziej krągłymi kształtami.

Przygotuj się, przynosząc szpilki o tej samej wysokości, które prawdopodobnie będziesz nosić na weselu, dzięki czemu będziesz mieć lepszy obraz tego, jak będzie wyglądać na Tobie suknia ślubna. Niezależnie od tego, czy są to wydruki wymarzonych sukienek z Internetu, czy strona wydarta z czasopisma, odwiedź salon ślubny kraków uzbrojony w kolaż zdjęć przedstawiający style sukien ślubnych, które najbardziej lubisz podczas kupowania swojej własnej, aby mieć się czym sugerować. Suknie ślubne często mają ciężkie detale, które sprawiają, że zwisają na wieszaku. W przeciwieństwie do zakupu koszuli, tak naprawdę nie będziesz wiedziała, jak będzie wyglądać suknia ślubna, dopóki jej nie przymierzysz, więc bądź otwarty, jeśli konsultant obiecuje, że sukienka będzie wyglądać lepiej na tobie niż na wieszaku.