Pomocne wskazówki Wszystko o telefonach komórkowych

Co możesz zrobić, aby dowiedzieć się o telefonach komórkowych? Cóż, możesz poprosić znajomych i rodzinę o radę, ale jeśli nie są obeznani z technologią, mogą nie mieć odpowiedzi, których szukasz.

Zamiast tego przeszukałeś Internet i znalazłeś ten artykuł, a poniżej znajdziesz świetną radę, której potrzebujesz.Upewnij się, że gdy masz telefon komórkowy, od czasu do czasu go resetujesz, aby pamięć została wyczyszczona podczas korzystania z programów. W ten sposób będziesz mógł uzyskać najlepszą wydajność swojego telefonu.Co kilka dni uruchom ponownie telefon komórkowy, zwłaszcza jeśli jest to smartfon. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale nosisz w kieszeni miniaturowy komputer. Te komputery z czasem zużywają pamięć, co może prowadzić do niskiej wydajności. Wszystko, co musisz zrobić, to ponownie uruchomić telefon komórkowy, aby przywrócić pamięć do gry.Aby wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego, upewnij się, że aplikacje nie działają przez cały czas w tle. Niektóre aplikacje będą nadal działać, chyba że je wyłączysz, co może szybko wyczerpać baterię. Sprawdź ustawienia, aby zobaczyć, co musisz zrobić, aby wyłączyć te aplikacje i wydłużyć żywotność baterii.Uważaj na obszary o słabym zasięgu telefonu komórkowego. Zły sygnał jest nie tylko denerwujący, ale także obciąża baterię. Nawet jeśli nie używasz telefonu komórkowego, włączenie go w miejscu o słabym zasięgu może całkowicie wyczerpać baterię.Kupując telefon, rozważ pakiety. Wiele firm je oferuje i mogą zawierać takie rzeczy, jak etui lub ładowarka samochodowa. Często taniej jest kupić wszystkie te przedmioty w zestawie niż kupować je osobno, i istnieje duża szansa, że ​​będziesz potrzebować niektórych akcesoriów.Kupując telefon komórkowy w sklepie, upewnij się, że otrzymujesz wartość swoich pieniędzy, targując się ze sprzedawcą. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

To nie działa przez cały czas, ale często otrzymasz zniżki, które możesz wykorzystać na swoim telefonie lub na aplikacje, które dotyczą Twojego telefonu.Nie daj się zwieść ofercie rozszerzonej gwarancji.

Kosztują więcej, nie robiąc dla ciebie wiele. Wadliwy telefon zwykle ulegnie awarii w czasie przeznaczonym na zwykłą gwarancję. Ponadto, ponieważ tak wiele osób tak często aktualizuje swoje telefony, przedłużone gwarancje są generalnie bezwartościowe.Wykorzystaj funkcję głosu na tekst w telefonie, aby zaoszczędzić czas i być bezpiecznym na drodze. Umożliwi to natychmiastową konwersję wypowiadanych słów na wiadomość tekstową. Jeśli nie masz tej funkcji na swoim smartfonie, możesz dodać oprogramowanie, takie jak ReQall, które ją wykorzysta.Istnieją powody, by sądzić, że promieniowanie wytwarzane przez telefony komórkowe może powodować guzy mózgu i inne problemy zdrowotne. Chociaż nie ma bezpośredniego dowodu na to, że to prawda, lepiej być bezpiecznym niż żałować. Kiedy tylko możesz, umieść telefon na głośniku lub podłącz do niego zestaw słuchawkowy.Jeśli zawsze byłeś lojalnym klientem konkretnej marki telefonu komórkowego, nie bój się eksperymentować z innymi opcjami. Chociaż możesz być przyzwyczajony do określonego interfejsu lub układu ekranu, miej otwarty umysł. Spojrzenie na inne możliwości może otworzyć oczy na wielkie rzeczy.Nauka o telefonach komórkowych to coś, co powinno robić więcej osób. Im więcej wiemy, tym lepsze może być korzystanie z telefonu komórkowego. Od wymiany innych gadżetów i oszczędzania pieniędzy po prawdziwą optymalizację korzystania z telefonu komórkowego — wiedza więcej oznacza osiąganie więcej. Gdy zaczniesz korzystać z tych wskazówek, dowiedz się więcej!