Niezawodna podłoga winylowa dla Twojego domu

Obecnie produkowane panele podłogowe, po ułożeniu na naszej podłodze są do złudzenia podłogi drewnianej.

Nowoczesne grube laminaty mogą imitować wiele różnych powierzchni, w tym strukturę każdego rodzaju drewna. Dzięki temu niskim kosztem będziemy mogli ułożyć podłogę która nam się podoba. Zaletą paneli podłogowych jest ich niska wysokość w porównaniu do parkietu drewnianego. Obecnie do produkcji paneli wykorzystywane są nowoczesne i ekologiczne materiały, zatem nie ma problemu z utylizacją tego rodzaju podłogi. Już w latach 80. zaostrzono procedury testowe niezależnych i państwowych instytucji, a procesy produkcyjne nowoczesnych podłóg z PVC zostały drastycznie ulepszone. Od tego czasu poprawiły się nie tylko właściwości zdrowotne i środowiskowe podłóg, ale także ich właściwości. Niezawodna podłoga winylowa dla Twojego domu

Zaawansowane podłogi winylowe ze względu na swój skład i strukturę powierzchni są niezwykle wytrzymałe, antypoślizgowe, dźwiękochłonne, higieniczne, antyalergiczne i łatwe w pielęgnacji.

Ani toksyczne składniki, ani niebezpieczne plastyfikatory nie zagrażają zdrowiu, dzięki czemu podłogę tego rodzaju można bez wahania montować w salonach, łazienkach, pokojach dziecięcych, gabinetach lekarskich, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej. Jednolite wykładziny podłogowe z pełnego winylu są zwykle produkowane w postaci arkuszy. Ponieważ składają się one wyłącznie z jednego składnika, nazywane są pokryciami jednowarstwowymi. Jednowarstwowa podłoga winylowa bez szkodliwych substancji składa się w połowie z PVC, wypełniaczy, dodatków i pigmentów. Składniki są mieszane ze sobą w specjalnym procesie mieszania, a następnie formowane w arkusze za pomocą walców pod wpływem silnego ciepła. Dzięki temu doskonale nadają się do pomieszczeń w których panuje wilgoć, inne rodzaje paneli mogły by pęcznieć pod wpływem wilgoci. Dodatkowo powierzchnie winylowe nie są dobrym miejscem do zbierania się grzyba i pleśni, zatem kiedy remontujemy nasza łazienkę, warto rozważyć montaż paneli winylowych zamiast tradycyjnych płytek. Dobrym pomysłem są podłogi Kahrs, to produkty wysokiej jakości często wybierane przez klientów.