Zakopane i ciekawe miejsca

Trudno byłoby wymienić wszystkie miejsca, jakie znajdują się w Zakopanem, bo zajęłoby to mnóstwo miejsca. Z tych głównych atrakcji, o jakich wszyscy zawsze mówią to na pewno Krupówki i Gubałówka.

Na Krupówki trudno nie trafić, bo wystarczy podążać za tłumem i szybko się przekonamy, że jesteśmy na najbardziej rozpoznawalnej ulicy w Polsce. Tam znajdziemy mnóstwo sklepów, straganów, tam można spróbować prawdziwego oscypka, ale można również wejść do restauracji czy karczm. To wszystko jest na jednej ulicy i sami się przekonamy, dlaczego ta ulica ma tak wiele pozytywnych opinii. Gubałówka to drugiej ważne miejsce.

Jest, blisko dlatego są tam tłumy. Jedni pozostają na dole i tam się dobrze bawią, inni wchodzą na górę, a jeszcze inni czekają na kolejkę. Wszystko zależne będzie od naszej siły, ale również od pory roku. Dla osób które chcą poznać styl zakopiański można polecić muzea, w których wszystko, co najważniejsze się znajduje. Na pewno będziemy mogli zobaczyć jak dawniej się na tych ziemiach żyło, a jak to wygląda wszystko dzisiaj. Różnica jest bardzo duża i my się tego wszystkiego dowiemy.

Apartament dla czterech osób
Można wybierać różne apartamenty w Zakopanem, ale jeśli komuś zależy na bliskiej lokalizacji Krupówek to apartament Lazur idealnie się do tego nadaje. Zlokalizowani jest w ścisłym centrum i przeznaczony jest dla czterech osób. Do apartamentu przewidziało jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Całość jest ogrodzoną, bezpieczna i cicha. Goście mają do dyspozycji salon z dwuosobową sofą, telewizor, stół i cztery krzesła. W sypialni znajduje się łoże małżeńskie. Jest też bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny i łazienka z kabiną prysznicowa. To miejsce spełni wszystkie nasze kryteria i będziemy zadowoleni z pobytu tutaj. Więcej informacji o obiekcie można znaleźć na apartamenty Zakopane i warto to wszystko przeczytać. Dowiemy się czy są wolne terminy oraz ile trzeba będzie zapłacić za jeden dzień w tym okresie, który nas najbardziej interesuje. Zobacz też domki góralskie https://zakopaneapartamenty.net/domki-do-wynajecia-zakopane/ dostępne w naszej ofercie.