TatraWeb
Stare Bystre 371, 34-407 Stare Bystre, Polska
18-28-588-77
info@tatraweb.pl


STRONY CMSZajmujemy się tworzeniem wysokiej klasy stron CMS w których klient sam możne zarządzać treścią całej witryny oraz wprowadzać zmiany samodzielnie dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi. Nasza firma oferuje również szkolenie obsługi takiego panelu zarządzania oraz opiekę nad stroną . Skontaktuj się z nami a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji .


45074-O4G1GX

Strony CMS

Zajmujemy się tworzeniem stron z zarządzanym panelem gdzie klient sam może dodawać treść


Pozycjonowanie

Zajmujemy się pozycjonowaniem każdej strony WWW w celu zwiększenia jej oglądalności przez użytkowników oraz dotarcia do szerszego grona odbiorców .

Kopia zapasowa

Nie musisz martwić się ze twoja strona zniknie zawsze wykonujemy kopie zapasową strony którą przetrzymujemy w naszej prywatnej chmurze .


Plan hostingowy

Posiadamy rozbudowaną ofertę hostingową oraz domeny w przystępnych cenach w celu uzyskanie informacji odwiedź zakładkę Hosting oraz Domeny.

Dodatkowe funkcje

Do każdej strony możemy dodać szereg funkcji według życzeń klienta . Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych funkcji skontaktuj sie z nami .


Pomoc

W razie problemów z stroną która obecnie posiadasz skontaktuj się z nami a na pewno doradzimy co zrobić żeby funkcjonowała poprawnie .

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny strony internetowej i zasięgnięcia większej ilości informacji.

Zaakceptuj projekt

Przygotujemy projekt wizualny strony internetowej po zaakceptowaniu przez klienta przystąpimy do jej tworzenia

Plan hostingowy oraz domena

Wybierz najlepszy adres dla swojej witryny aby był jak najlepiej rozpoznawalny oraz sprawdź jego dostępność

Przystąp do poradnika

Po stworzeniu strony internetowej nauczymy cię jak obsługiwać panel administracyjny oraz przygotujemy instrukcje stworzoną indywidualnie pod twój panel .

CIESZ SIĘ SWOJĄ STRONĄ

Po przejściu całego procesu już będziesz mógł cieszyć się z twojej w pełni funkcjonalnej strony która będzie jak najlepiej reklamować twoją działąność